• lunárny kalendár
  • lunárny kalendár
  • lunárny kalendár
  • lunárny kalendár

Sila Mesiaca na zdravotný stav človeka

Fázy mesiaca


Sila Mesiaca na zdravotný stav človeka

Mesiac pôsobí na určité časti človeka u každého znamenia inak ako u toho druhého. Všeobecne teda nepôsobí Mesiac na všetky znamenia rovnako, dá sa však predpokladať ako pôsobí na Vás a na aké konkrétne časti tela.

Vďaka polohy Mesiaca môžeme definovať jeho približné pôsobenie na jednotlivé časti človeka u konkrétnych znamení. Konkrétnejšie ide napríklad...Pôsobenie na znamenia zverokruhu

Baran

Baranom hrozí v prípade pôsobenia Mesiaca na ich znamenie vyššie riziko migrén, problémy s ušami, bolesti zubov, popáleniny, bolesti hlavy, horúčky.

Býk

Ľudom v znamení býka hrozia v čase pôsobenia Mesiaca viaceré zdravotné problémy ako astma, tuberkulóza, problémy so štítnou žľazou, bolesti krku, uši, či prípadné problémy s trávením.

Blíženci

Blížencom v čase si môžu podľa lunárneho kalendára zistiť ako pôsobí sila Mesiaca na ich zdravotný stav. Väčšinou však môže dôjsť k problémom so psychikou, prípadne môžu byť v čase pôsobenia Mesiaca labilnejší, astma, kožné problémy rôzneho charakteru, či tuberkulóza.

Rak

Lunárny kalendár odhalí aj rakom načo si majú počas silnejšieho pôsobenia na ich znamenia dávať pozor. Konkrétnejšie môžu mať problémy s trávením, žalúdkom, vredy, pľúcne komplikácie.

Lev

Levom počas pôsobenia lunáru hrozia problémy hlavne s krvným obehom, zvýšená telesná teplota, alergie, bolesti chrbta, cukrovka alebo problémy s trávením a žalúdkom.

Váhy

Ľudia v znamení Váhy by si mali dávať pozor počas pôsobenia Mesiaca na ich znamenia hlavne na zdravotné problémy konkrétneho charakteru ako močové problémy, cukrovka, prostata, výtoky, zápal ľadvín alebo možné kožné problémy.

Škorpión

Toto znamenie je náchylné počas pôsobenia Mesiaca na zdravotné problémy typu – bolesti hlavy, pohlavné choroby u žien možné riziko infekcie pošvy.

Strelec

Sila Mesiaca výrazne pôsobí na ľudí so znamení Strelec počas lunárneho obdobia na dýchacie cesty, problémy s pečenou, nohami, možné riziko žltačky, alebo vyššie riziko kŕčových žíl.

Kozorožec

Lunárny kalendár odhalí aj ľudom so znamením Kozorožec, načo si dávať pozor počas silného pôsobenia Mesiaca. Všeobecne môžu pocítiť problémy s ušami, zrakom, svalmi, prípadne môžu byť náchylnejší na svrab, či kožné problémy.

Vodnár

Ľudia s týmto znamením môžu byť počas pôsobenia sily Mesiaca na ľudský organizmus náchylní na bércove vredy, alergie, či problémy si žilami.

Ryby

Ak ste v znamení rýb určite si dávajte pozor počas pôsobenia lunáru na astmu, alergie, či horúčky.Lunárny kalendár

Fázy mesiaca sledujem už dlho a špecifikácia na moje znamenie my presne vychádza.

Petra (Bratislava)

Lunárny kalendár my pomohol vyriešiť otázky v mojom živote, s ktorými ssom si nevedela dať dlho rady.

Matej (Poprad)

Fázy mesiaca