• lunárny kalendár
  • lunárny kalendár
  • lunárny kalendár
  • lunárny kalendár

Pôsobenie mesiaca na človeka a fázy mesiaca

Láska a vzťahy


Pôsobenie mesiaca na človeka

To, že Mesiac môže na organizmus človeka pôsobiť pozitívne alebo negatívne mnohí z nás vedia, či dokonca to sami aj veľmi pociťujú. Mesiac ma už v histórií veľmi významné miesto u mnohých civilizáciách, ktoré o jeho sile veľmi dobre vedeli.

V súčasnosti môžeme rozpoznať silu mesiac na náš organizmus aj vďaka lunárnemu kalendáru, ktorý sa zachoval ešte z čias Egyptských faraónov, ktorí ho využívali na mieste súčasného kalendára využívaný aj v našich končinách. Lunárny kalendár nám môže pomôcť odhaliť veľké množstvo tajomstiev. Vďaka správnemu chápaniu lunárneho kalendára, sile Mesiaca na jednotlivé znamenia môžeme rozpoznať, načo by sme si mali dávať v niektorých dňoch dávať pozor alebo naopak, čo by sme iné dni nemali zanedbať alebo lepšie povedané, čo by sme mali zužitkovať pre náš úspech.

Sila mesiaca pôsobí na rôzne sféry človeka, konkrétne však ide o psychický a fyzický stav človeka. Ak budeme správne chápať lunárny kalendár a silu Mesiac, môžeme predísť aj niektorým zdravotným komplikáciám.Lunárny kalendár

Fázy mesiaca sledujem už dlho a špecifikácia na moje znamenie my presne vychádza.

Petra (Bratislava)

Lunárny kalendár my pomohol vyriešiť otázky v mojom živote, s ktorými ssom si nevedela dať dlho rady.

Matej (Poprad)

Fázy mesiaca